EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info

Místy blízký déšť Dnes 24°C

Místy blízký déšť Zítra 25°C

Dnes je pondělí 17.6 a svátek má Adolf

Aktuality:


ŠPEK NA PRKNECH Dům kultury Šumperk

ŠPEK NA PRKNECH

5. ročník celodenní přehlídka ochotnických souborů z Olomouckého kraje. V programu se představí vedle známých a úspěšných ansámblů také dětské a studentské soubory divadelních nadšenců.

Divadélko Slunečník – Malý miliardář - 9.00

Divadélko Slunečník působí už více jak 20 let pod Sluneční školou a letos si připravili hru od Davida Williamse, stejného autora jako minulý rok. Tedy po úspěšné Babičce Drsňačce se můžeme těšit na Malého Miliardáře. Hra o tom, co je v životě opravdu důležité a taky že všechno si za peníze nekoupíš. Vede Eva Šalková.

 

Dětský soubor KIX pod ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh – Vánoční sen - 10.30

Ze Zábřehu k nám přijede zkušený soubor KIX, který si jako předlohu vybral Vánoční koledu od Charlese Dickense. Divadelní hru napsal Jiří Teper, volně upravila Magdalena Schwarzová, která celý soubor řídí.

Je to příběh o lidské hamižnosti, mamonu a bolavém srdci, které však dokáže vyléčit jeden duch, vzájemná láska a kouzlo Vánoc.

 

Gymnázium Šumperk – Bílý strom – 12.30

Gymnazisté letos připravili autorskou hru Bílý strom, která se odehrává během 100 let. Ve třech příbězích mladých lidí si můžeme uvědomit, že jsou pořád stejné, jen se mění kulisy. Musíme opravdu kopírovat vzorce svých předků? Jde z toho vystoupit?

Vedoucí souboru Petra Zsáková.

 

D123 při divadle Šumperk – NA3KUSY – 15.00

3 povídky – 3 režiséři – Alexandr Stankuš, Vít Pištěcký, Kryštof Grygar.

Hororová psina o třech dějstvích. Tento zkušený soubor nám doplňuje dětské a studentské divadlo a určitě si jej nenechte ujít.

 

SPŠ A VOŠ Šumperk – IQ PROJEKT – 17.00

I na průmyslové škole může být dramaťák! Důkazem toho je toto představení, které vzniklo na motivy knihy Jak jsem se stal hlupákem od Martina Page.

Může se stát, že někomu překáží myšlení natolik, že se chce svého vědění a poznání vzdát? Aspoň tak, aby dokázal otevřít ledničku a zapálit sirku? Ale že to není vůbec jednoduché, o tom se sami můžete přesvědčit.

 

Koná se:

  • 27. 4. 2019 v 09:00

Vstupné:

Celodenní vstupné 100 Kč, vstupné za jedno představení 50 Kč


Pořadatel:

Dům kultury Šumperk

Dům kultury Šumperk Fialova 3, Šumperk http://www.dksumperk.cz/Reklama