EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info
Dnes je pondělí 14.10 a svátek má Agáta

Aktuality:


Cirk La Putyka: Up End Down Symphony Kino Oko Šumperk

Cirk La Putyka: Up End Down Symphony

Přímý přenos kultovní inscenace Cirku La Putyka

Na středu 19. prosince 2018 jsme pro vás s týmem prenosydokin.cz připravili opravdovou lahůdku. A to přímý přenos představení UP END DOWN SYMPHONY autora a režiséra Rostislava Nováka ml. v provedení nejrenomovanějšího českého novocirkusového souboru Cirk La Putyka.

UP END DOWN je novocirkusová báseň o andělech a lidech, křižovatka nebe a země, narození a smrti, vzpomínek a přítomnosti, vzletů a pádů. Kultovní představení Cirku La Putyka s nespočtem repríz jak v ČR tak v zahraničí, které se rovněž pyšní oceněním Divadelních novin za Inscenaci roku 2010 v kategorii Tanec a balet. Populární filmová a divadelní kritička Tereza Spáčilová UP END DOWN pro iDnes.cz recenzovala:

„Novocirkusová báseň o lidech a andělech nechává vše, co Novák dosud dělal, několik světelných let za sebou (...) Je autor pokorný, pro kterého je prvořadý obsah a tvar, nikoli šok nebo exhibice. Divákovi tak nabízí fantastický smyslový zážitek, zároveň mu však ponechává dostatek prostoru, aby si vychutnal i ryze poetické pasáže. Současně se tak smějeme i přemýšlíme, tajíme dech i pláčeme; a všeho je tu tak akorát.”

V prosincovém přenosu navíc půjde o unikátní provedení za doprovodu živého symfonického orchestru. Aranžmá Jan Maxián, hraje Filmová filharmonie, dirigent Chuhei Iwasaki. Představení bude přenášeno z divadla Jatka78 v Praze.

Délka: 90 min

Země původu:

  • Česká republika

Koná se:

  • 20. 10. 2019 v 15:00
  • 21. 10. 2019 v 20:00

Vstupné:

130,00 Kč


Pořadatel:

Kino Oko Šumperk

Kino Oko Šumperk Masarykovo nám. 3, Šumperk http://www.kinosumperk.cz/Reklama