EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info

Částečně oblačno Dnes 14°C

Částečně oblačno Zítra 16°C

Dnes je čtvrtek 21.9 a svátek má Matouš

Aktuality:


Hurvínek a kouzelné muzeum Kino Oko Šumperk

Hurvínek a kouzelné muzeum

Režie: Martin Kotík, Inna Jevlannikova • Scénář: Jesper Møller, Petr Nepovím, Miloš Kirschner, Dan Harder • Hudba: Jiří Škorpík • Dabbing: Jozef Benedik, Peter Krajčovič, Eva Matejková, Lenka Debnárová, Peter Rúfus, Jozef Švoňavský, Vladimír Jedľovský, Pavol Topoľský, Tomáš Vravník, Juraj Hrčka, Martina Horňáková (MOMA), Eva Kramerová (Evelyn), Ivan Vojtek ml. (Tuli), Soňa Ulická, Milada Rajzíková

Animovaný film Hurvínek a kúzelné múzeum vznikal viac ako sedem rokov. Titul vznikal pod vedením producenta a hlavného režiséra Martina Kotíka a pracoval na ňom tím špičkových scenáristov, výtvarníkov a animátorov z rôznych európskych krajín. Autorom príbehu a členom režijného tímu je Jesper Møller, okrem iného režisér filmu Asterix a Vikingovia.

Pán Spejbl pracuje ako strážnik Múzea bábok, ktorému však hrozí zbúranie. Hurvínek opäť neposlúcha a podarí sa mu preniknúť do uzavretých priestorov múzea, kde objaví svet, skrytý pred zrakmi návštevníkov. A práve v podzemí je ukryté nielen tajomstvo kúzelného múzea, ale aj kľúč k jeho záchrane. Hurvínka čaká najväčšie dobrodružstvo v živote, pri ktorom musí preukázať múdrosť, šikovnosť, odvahu a zmysel pre priateľstvo, aby zachránil ´taťuldu´, ale i kúzelné múzeum a celé mesto z nadvlády zločineckého Pána bábok.

Koná se:

  • 29. 10. 2017 v 15:25

Vstupné:

120,00 Kč


Pořadatel:

Kino Oko Šumperk

Kino Oko Šumperk Masarykovo nám. 3, Šumperk http://www.kinosumperk.cz/Reklama


Komentáře:TOPlist